Aktuality

V sobotu 25.02.2023 se gymnastky oddílu sportovní gymnastiky TJ Ostrožská Nová Ves zúčastnily druhého závodu v sérii Moravského poháru Memoriálu Vojtěcha Bražiny v Rožnově pod Radhoštěm. Děvčata předvedly krásné výkony! Někomu se dařilo více, někomu méně. Všem děkujeme za reprezentaci našeho oddílu!!

V sobotu 04.02.2023 se naše gymnastky zúčastnily prvního závodu v sérii Moravského poháru O Valašský frgál ve Valašském Meziříčí. Celkem se zúčastnilo závodu 113 závodnic z celé Moravy. Novoveské gymnastky předvedly krásné výkony a ve velké konkurenci se neztratily.

Vánoční besídku si holky náramně užily a my všem přejeme krásné Vánoční svátky a hodně sil a elánu v příštím roce. Šťastný Nový rok.

10.12.2022 se naše děvčata ve Zlíně zúčastnila závodu Zlínský sněhulák, kde v silné konkurenci gymnastek ze Zlína, Šumperku, Olomouce a Přerova podala hezké výkony. Ondrová Rosalie 4., Van Minnen Lilien 4. a Bartáková Kateřina 7. Holkám moc gratulujeme!!! Fotografie naleznete ZDE.

10.12.2022 se jedna skupina gymnastek vydala na závody do Hulína na Milulášský závod. V 1. kategorii závodilo 25 gymnastek. 1. místo získala Amálka Horáková, 7. místo Agátka Jančářová, 8. místo Viktorka Benovičová, 11. Terezka Špalková a na 18. místě skončila Verunka Svitáková, pro kterou to byly první závody. V 2. kategorii vyhrála zlatou medaili...

Dne 26.11.2022 se naše nejmladší závodnice z oddílu gymnastiky TJ Ostrožská Nová Ves Horáková Amálka, Benovičová Viktorka, Jančářová Agátka a Špalková Terezka zúčastnily závodu Včelínský dvojboj v Bystřici pod Hostýnem. Pro Terezku a Agátku to byly první závody. Podaly moc hezký výkon. Z 45-ti závodnic si Amálka odváží 4. místo, Agátka 7. příčku,...

Zveme všechny přátele oddílu sportovní gymnastiky TJ Ostrožská Nová Ves na vánoční besídku, která se uskuteční ve čtvrtek 22. prosince 2022. Těšíme se na Vás.

19.11. se naše děvčata zúčastnila krajského přeboru družstev ve Zlíně. Lily, Kačka, Anička a Rozárka se díky svým povedeným výkonům umístily na třetím místě a dovezly krásnou bronzovou medaili. Holkám gratulujeme a děkujeme za skvělou reprezentaci oddílu. Všechny fotky najdete ZDE.

Hezké výkony podaly naše gymnastky na Poháru studentstva v Bučovicích. Anička Mikošková obsadila 20. místo, Rozárka Ondrová se umístila hned za Aničkou na místě 21. a Mariánka Šuránková byla 26. ze 45 závodnic. V soutěži družstev skončila děvčata na krásném 9. místě. Holkám moc gratulujeme a děkujeme za krásné výkony.

O víkendu jsem se s našimi děvčaty vydaly na mistrovství České republiky do Černošic. Závod to byl opravdu krásný a k vidění byla spousta skvělých výkonů. Ani naše holky se ve velké konkurenci neztratily. V kategorii VC3C získala 43. místo Rosalka Ondrová, v kategorii VS4C vybojovala 19. místo Lili van Minnen a 53. místo Kačka Bartáková.

Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky