Novoveský čtyřboj

11.03.2023

Dne 11.3.2023 pořádal  náš oddíl sportovní gymnastiky TJ Ostrožská Nová Ves závody s názvem Novoveský čtyřboj. Tento závod má více než dvacetiletou tradici (dříve závody o putovní slovácký džbánek).

Závodu se zúčastnily gymnastky z devíti oddílů převážně ze Zlínského kraje. V silné konkurenci se naše závodnice vůbec neztratily. Získaly jsme celkem tři medaile. 1. místo v kategorii nejmladší žákyně získala Rosalie Ondrová, 3. místo v téže kategorii získala Anna Mikošková. V kategorii nejmladší žákyně si medaili za 3. místo odvezla Mariána Šuránková. I naše nejmladší závodnice, pro které to byly první závody, získaly pódiova umístění. Adélka Růžiková v kategorii mimina získala 4. místo a Junie Slezáková v kategorii přípravka 6. místo. Děvčatům i jejich trenérům patří velká gratulace a přeji mnoho úspěchů v nadcházejících závodech. Velké díky patří taky sponzorům a hlavnímu sponzorovi firmě HOPE sport s.r.o., která náš oddíl velmi podporuje.